Звернення до батьків

Date: 28 серпня 2023 о 13:25

Особливості початку 2023-2024 навчального року

Шановні батьки! Вітаємо вас із початком нового 2023-2024 навчального року, але знову, на жаль, на відстані, як і в інших закладах нашого міста.

Відділом освіти було проведено опитування, у якому більшість респондентів надали перевагу онлайн-навчанню, причини вибору якого є очевидними. Проте хочемо зазначити, що такий формат для вчителів нашого закладу вже не є викликом, адже він став фактором для розвитку та вдосконалення педагогічної майстерності.

У червні адміністрацією закладу була ініційована відкрита педрада, на яку були запрошені міський голова Олександр Береговий, начальник ВОМС Олександр Коптєв і представники батьківського самоврядування. Директорка ліцею Світлана Гапішко у своєму виступі наголосила на переліку проблем закладу, що потребують негайного вирішення, а пріоритетним серед них є організація укриття. Міський голова зазначив про високий рівень освітніх послуг, які надають педагоги ліцею, що стало головною умовою вибору закладу для подальшого навчання своїх дітей. Також він запевнив, що докладатиме максимум зусиль для створення безпечних і комфортних умов для навчання. Сьогодні вже підготовлено пакет документів на чергову сесію про передачу на баланс ліцею «ТЕМП» підвального приміщення будівлі Баштанської міської ради, яке може використовуватись учасниками освітнього процесу як укриття, наявність якого є важливою умовою навчання за партами.

Педагогічний колектив наполегливо намагається організувати якісне навчання. Високі результати роботи було помічено на обласному рівні, після чого заступник директора з навчально-виховної роботи Світлана Старостенко була запрошена на серпневу конференцію для освітян, що відбулася в Києві та об’єднала представників кращих закладів України.

А вам, шановні батьки, дякуємо за розуміння, толерантність, співпрацю, постійну підтримку та допомогу, без якої ми не змогли б досягнути того, що маємо. Бажаємо ПЕРЕМОГИ, МИРУ, радості за успіх дітей! Віримо в ЗСУ, тому що саме наші мужні захисники зможуть надати нам можливість повернутися до традиційних свят, зібратись разом біля вогнища у нашій неймовірній родинній атмосфері.

З повагою та щирою подякою педагогічний колектив.

Comments: