Відгуки про заклад

Дата: 22 березня 2023 о 12:30, Оновлено 22 березня 2023 о 12:51

Я мама зі стажем, в мене 3 дітей, і всі, хто навчався і хто навчається, потрапили в обійми досвідчених педагогів. Досвідчених не тільки в знаннях, а в простій людяності, доброті, любові до дітей та оточуючих. Я вдячна колективу закладу за відповідальність перед моїми дітьми. Мирного неба та процвітання, маю надію, що не одне десятиліття буде лунати перший дзвоник на подвір'ї гімназії - ліцею.(Селіфонова Л.О).

У нас навчання дуже добре, вчителі проводять цікаві  ігри, на уроці завжди все зрозуміло, виконуючи завдання, можна веселитися  і вчитися. Наші вчителі  дуже добрі, веселі, розумні, вони стараються, щоб і ми були веселі і розумні. Мені дуже подобається вчитись у ліцеї.(Теплий А).

Хочемо подякувати класному керівнику і всьому педагогічному колективу за доброзичливість, щирість і за міцні знання. В цей нелегкий час ви підтримуєте наших діток, надихаєте на нові звершення. Бажаємо вам сили, терпіння, процвітання і мирного неба! (Горбаневич А.М.)

Можна сказати лише одним словом про заклад та педагогів -  ви найкращі!(Соловйова К.Л.)

Мені подобається навчатися в ліцеї. Цікаві уроки, нові предмети, добрі і уважні вчителі, які завжди допомагають і підтримують. Дякую вам за тепло. (Горбаневич М.)

Робота педагогів - велика праця. Педагоги зацікавлюють дітей до уроків, викладають професійно, доступно. Моя дитина задоволена в навчанні. Запрошуємо майбутніх п'ятикласників до нашого ліцею. (Гапішко О.Л.)

Хочу подякувати класному керівнику  і всьому колективу Баштанському ліцею «ТЕМП» за нелегку працю з дітьми. У такий важкий час для всіх нас ви прикладаєте всі зусилля для навчання дітей. Ви завжди знаходитесь на зв'язку, надаєте нам всю інформацію про навчання та успіхи наших дітей. За вашу велику працю ми дуже вам вдячні, ми жодного разу не пошкодували про те, що прийшли до ліцею. Дякуємо вам велике! (Білик А.В.)

Наші вчителі добрі та йдуть завжди назустріч своїм учням.(Коваленко Б.)

У Баштанському ліцеї «ТЕМП» працюють добрі, наполегливі, турботливі вчителі, які завжди підтримують та йдуть назустріч своїм учням! (Коваленко Л.В.)

Моя дочка навчається в Баштанському ліцеї «ТЕМП». Ліцей чудовий, сучасний підхід до навчання. В умовах військового стану навчальний процес організований на відмінно. Можу це сказати з впевненістю, так як спілкуюсь з мамами учнів других ліцеїв. У нашому ліцеї діти дійсно навчаються, звісно ті, що хочуть і яких стимулюють до навчання батьки. Дуже хороше керівництво школи. Гарні педагоги.(Савенко О.С.)

Мені дуже подобається вчитися в нашому ліцеї, дуже цікаво дізнаватися про нове. Вчителі хороші, добрі та класні, завжди кожному допоможуть. Дякую, що прийняли у свій заклад!(Шевченко І.)

Знаю особисто, як організований процес навчання в Баштанському ліцеї «ТЕМП», адже сама закінчила в 2009 році ще тоді Баштанську гімназію. Тому, після закінчення сином 4 класу, чітко знала, в якому закладі він продовжить навчання. Він із задоволенням відвідує уроки, особливо в ЗУМі, адже всі вчителі на повну викладаються на уроках. Їх матеріал цікавий, захоплюючий, креативний, пізнавальний. У нашому ліцеї вдало сформувався колектив. Кожен учитель для свого учня може бути другом, порадником та наставником. Тому із задоволенням чекаємо початку навчання в стінах закладу, щоб діти мали змогу ще більше поринути в світ цікавого то захоплюючого навчання. (Пристайко Т.І.)

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.