Жінка, що ламає стереотипи

Date: 11 березня 2020 о 18:55
539 views

Якою є сучасна українська жінка? Вона ламає всі стереотипи, досягає небачених висот, може сама забезпечити собі гідний рівень життя. Але при цьому вона залишається гарною господинею, турботливою матір’ю та привабливою жінкою. Однією із таких жінок є Буцька Альона Василівна.

Надзвичайно талановита, розумна, яскрава особистість. Вона розвиває себе у багатьох сферах: викладає історію та правознавство в Баштанській гімназії, проводить більшість заходів у Районному Будинку Культури, пише неперевершений вірші. Перечислювати всі її здобутки можна дуже довго.

Альона Василівна повністю віддається своїй справі та швидко досягає поставлених цілей. Зовсім недавно вона довела свій професіоналізм у обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у номінації «Історія» та зайняла на ньому третє місце. Безперечно це є величезним здобутком. Окрім всього вищезгаданого, Альона Василівна є класним керівником 10 класу. Вона організовує захоплюючі поїздки до різних міст, усіма силами допомагає своїм учням у підготовці до заходів, опікується нашим навчанням та мотивує їх до нових звершень. Завдяки її знанням та старанням гімназисти здобувають призові місця на олімпіадах, конкурсах та турнірах. Як казала Альона Василівна, саме турніри в повній мірі готують дітей до виступів перед аудиторією, що дуже допоможе їм під час навчання у вузі.

Ми неймовірно вдячні Альоні Василівні за все, що вона робить на благо закладу, і тому хочемо привітати її від імені всіх гімназистів та вчителів із Міжнародним жіночим днем. Ми бажаємо вам, щоб ваш ентузіазм лише зростав, щоб ваш список здобутків лише збільшувався і, звичайно, простого жіночого щастя. Ви - жінка з великої букви. Ми вас дуже любимо!

Ваші учні 10 класу

Comments: